لطفا صبر کنید...

تبلیغ 4

چرا باید کارهایمان را به فریلنسرها برون سپاری کنیم؟

انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۳

مقاله
توضیحات
شاید این سؤال برایتان وجود داشته باشد که چگونه می‌توان از عهده‌ی هزینه‌های برون سپاری کارها به فریلنسر‌ها برآمد؟ اما سؤال واقعی اینست که چطور می‌توان از پس هزینه‌های نسپردن کارها به فرینسرها برآمد؟ ممکن است گهگاهی به برون سپاری کارهای خود به فریلنسرها فکر کرده باشید، و یا شاید همین الان کاری فوری پیش آمده که لازم است از شخص دیگری برای انجامش کمک بگیرید.
در هر صورت، اگر بار اولی است که قصد دارید کاری را به فریلنسرها برون سپاری کنید، به این نتیجه خواهید رسید که راه حلی ایده‌آل را انتخاب نمودهاید، اگر:
به فکر کاهش هزینه‌های نیروهای انسانی هستید. استخدام فردی به صورت تمام وقت، مقدار زیادی از درآمدهای شما را صرف خود میکند، برون سپاری کارها به فریلنسرها به‌صرفه‌ترین راهکارممکن است.
از دردسرهای استخدام و اخراج نیروهای تمام وقت و پاره وقت و پروژها خسته شده‌اید. به محض اینکه فریلنسرها کار شما را به اتمام برساند و تحویلتان دهند و شما هم دیگر کاری با آن‌ها نداشته باشید، پروسه تمام شده است و شما گرفتاری دیگری ندارید. با زیرکی، کسب و کار خود را بهبود ببخشید.
با یک رشد ناگهانی (و احتمالا گذرا) در کسب‌وکار خود مواجه شده‌اید. مواقعی که به افراد بیشتری برای پیش برد کارهایتان نیاز دارید ولی قصد استخدام کسی تا اطمینان یافتن از پایداری اوضاع کسب و کار خود را ندارید، انتخاب فریلنسر یک جایگزین ایده‌ال به حساب می‌آید.
از اینکه کارمندان خود را از دست می‌دهید، خسته شده‌اید. وقتی یکی از کارمندان شما از شرکت شما می‌رود و به سرعت به کسی به عنوان جایگزین نیاز دارید، یک فریلنسر می‌تواند جای خالی او را پر کند.
نگران هزینه‌های اضافی پیش‌بینی نشده هستید. وقتی برای کاری محدودیت بودجه تنظیم می‌کنید، فریلنسر متناسب آن بودجه کار خواهد کرد.
از کمبود تخصص و مهارت، کلافه شده‌اید. وقتی کسی در شرکت نتواند کاری که مهارت خاصی را می‎طلبد را انجام دهد، پیدا کردن فریلنسری با مهارت‌های لازم جهت پر کردن این خلأ بسیار راحت است.
از حجم زیاد کار خسته شده‌اید. وقتی حجم زیاد کار‌ها فشار زیادی به شما می‌آورد و از برنامه عقب افتاده‌اید، فریلنسرها می‌توانند حجم کار‌های باقی مانده روی دوش شما را به صورت چشمگیری کاهش دهند.
به خاطر موضوعات فصلی کارمندان گیر افتاده‌اید. وقتی به خاطر شرایط زمانی و یا اتفاقات مختلف، کارمندانتان برای یک بازه در مرخصی هستند و یا به هر دلیلی آن‌ها را برای یک بازه‌ی زمانی در اختیار ندارید و باید کمبود کارمندان را جبران کنید، چه کسی بهتر از یک فریلنسر می‌تواند به شما کمک کند؟!
مهم نیست برای چه دلیلی به سراغ فریلنسرها می‌روید. در هر صورت یکی از مهم‌ترین و بهترین مزیت‌های برون سپاری کار‌ها به فریلنسرها این است که در هنگام مواجهه با مشکلات پیش‌بینی نشده و مقطعی، شما باز هم به خاطر وجود کسانی که می‌توانند مشکل شما را با کمترین دردسر و حاشیه حل کنند، در آرامش ذهنی قرار خواهید داشت.
برچسب ها
تبلیغ 3
copyright 2019